Zdobimy z pasją...

Firma Tretton powstała w grudniu 2004 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wspieraniem naszych klientów w ich marketingowych działaniach. Stale analizując rynek odkryliśmy, że coraz większą popularnością cieszą się produkty zdobione techniką haftu komputerowego. Postanowiliśmy podążać za tym trendem. Efektem naszych starań jest prężnie działające przedsiębiorstwo oraz szeroka oferta kierowana do odbiorców indywidualnych, firm i instytucji.

Współpraca z największymi polskimi firmami dała nam możliwość zaoferowania Państwu produktów najwyższej jakości, zaś dzięki własnej pracowni krawieckiej mamy możliwość realizacji Państwa indywiduanych zamówień.

 

Stałe poszukiwanie inspiracji...

Chcemy być bezkonkurencyjni, dlatego systematycznie szukamy nowych pomysłów. Nie ograniczamy się do sprzedaży haftowanych ręczników i szlafroków. W swojej ofercie mamy również prześliczne kocyki i poduszki polarowe dla dzieci. Projektowanie i wykonywanie produktów dla najmłodszych stało się dla nas prawdziwą pasją. W 2012 roku podjęliśmy współpracę z przedszkolami, którym dostarczamy: fartuszki, pościele, pokrowce na pościele, woreczki na obuwie czy chusty ostrzegawcze.

 

 

Harmonia tradycji i nowoczesności

Haft to jedna z najstarszych technik dekorowania tkanin. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie ciągle stanowi fundament hafciarstwa. Natomiast wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala przekraczać tradycyjne pojęcie haftu i tworzyć wymyślne  wzory.

W Tretton stworzyliśmy zespół doświadczonych fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Wykorzystujemy wysokiej klasy maszyny – takie jak hafciarki HAPPY oraz stebnówki JUKI. Posiadamy również własną szwalnię.  To wszystko stanowi gwarancję wysokiej jakości, trwałości haftu oraz estetycznego wyglądu naszych produktów.

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów...Jesteśmy pełni entuzjazmu i  gotowi na nowe wyzwania... Jesteśmy elastyczni i chętni do realizacji nietuzinkowych zamówień... W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyn i urządzenia. Lecz z całym przekonaniem uważam, że to nasz zespół - osoby z dużym doświadczeniem i pracujący z ogromną pasją - jest naszym największym atutem...

Serdecznie zachęcamy do dołączenia do szerokiej grupy klientów, którzy nam zaufali.

Krzysztof Kmiecik

 


 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by TRETTON 2012